o mnie

Natalia Juras

oferta

Jeśli jesteś opiekunem zwierząt, masz w swoim domu kota, psa lub jakiekolwiek inne zwierzę i chcesz uwiecznić je na fotografiach, napisz do mnie. Uzgodnimy szczegóły spotkania i sesji.
Potrzebujesz plakatu, logo, ulotki, okładki książki bądź jakiegokolwiek projektu graficznego? Napisz, na pewno coś wspólnie wymyślimy.

  O mnie

  Z zamiłowania jestem przyrodnikiem, w moich fotografiach więc najwięcej jest przyrody, choć staram się ją pokazać nie zawsze w sposób oczywisty, często skupiam się na detalach i fakturach ale krajobrazów czy zdjęć roślin i zwierząt również nie brakuje w moim portfolio. Oprócz tego interesuje mnie abstrakcja, „budowanie planów”, tworzenie kadrów z rzeczy pozornie banalnych i nieciekawych. W wolnym czasie fotografuję także psy i koty.

  Oprócz fotografii zajmuję się także projektowaniem graficznym, w szczególności skupiam się na projektach o tematyce przyrodniczej. Realizowałam projekty m.in. dla Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie, IOP PAN , współpracuję też z różnymi firmami, gabinetami weterynaryjnymi, fundacjami. Ciągle tworzę też nowe grafiki dla THN.

   

  Zajrzyj też na stronę naszego Towarzystwa: http://www.natrix.org.pl

  © nataliajuras.pl All Rights Reserved